Nuomos sąlygos


MIKROAUTOBUSŲ REZERVAVIMAS:

Mikroautobusą galima rezervuoti: telefonu, elektroniniu paštu arba užpildžius rezervavimo skiltį internetinėje svetainėje adresu: www.transnita.lt

REIKALINGI DOKUMENTAI:

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės kortele arba pasą. Jeigu juridinis asmuo (įmonė) reikalingas įmonės antspaudas.

APMOKĖJIMAS IR UŽSTATAS:

Užstatas nuo 500 / 145– 1000Lt / 290 e. Už visas paslaugos galite mokėti: grynais, kortele arba pavedimu.

NUOMOS KAINOS IR LAIKAS:

Mikroautobusų kainos nurodytos už parą. Nuomos para 24val. – nuo mikroautobuso paėmimo pradžios. Kainos pateiktos prie mikroautobusų nuotraukų. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomas civilinės atsakomybės ir CASCO draudimai. Išskirtiniais atvejais kaina gali keistis priklausomai nuo nuomos laikotarpio ir nuvažiuotų kilometrų.

DRAUDIMAS:

Visi nuomojami mikroautobusai yra apdrausti transnporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje geografinėje Europoje. Nuomininkas ar bet kuris kitas asmuo, įgaliotas vairuoti mikroautobusą, yra apdraustas transnporto priemonių civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Civilinės atsakomybės draudimas dengia materialinę ir sveikatai padarytą žalą kitam avarijos dalyviui ir tretiesiems asmenims.

CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu kas avarijos kaltininkas.

CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios. Nepateikus automobilio dokuemntų ar raktelių nuomininkas sumoka visą auomobilio vertę. Pateikus dokumentus ir raktelius vagystės atveju nuomininkas turės sumokėti 10% automobilio vertės.

Besąlyginė frančizė: keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 500 Lt / 145 e.

PAPILDOMAS DRAUDIMAS: Avarijos atveju, kai kaltininkas nuomininkas ar kitu automobilio apgadinimo atveju, kai kaltininko nėra, automobilio stiklų ir padangų sugadinimo atvejais, nuomininkas kompensuoja besąlyginės frančizės sumą, kurios nedengia draudimo bendrovė, iš užstato.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis mikroautobusą – 2 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimo į užsienio šalį be nuomotojo leidimo, taikoma 1000 Lt / 290 e bauda.

RIDOS APRIBOJIMAI: Per parą su mikroautobusu galima nuvažiuoti 500km, už kiekvieną papildomai nuvažiuotą kilomentrą bus taikomas mokestis 0.20Lt./km/ 0.06 e/km

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

MIKROAUTOBUSŲ IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS:

Automobiliai išduodami/grąžinami Kaune Butrimonių g. 5

Galimas automobilio pristatymas visoje Lietuvoje pagal atskirą susitarimą.

KURAS: Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas bauda ir mokama 8Lt./L, 2,32 e/L

PAPILDOMA ĮRANGA: Papildomai siūlome išsinuomoti navigaciją. Paros kaina nuo 5Lt./ parą / 1,45 e/parą

AUTOMOBILIO GEDIMAS: Techninio gedimo atveju nuomotojas suteikia techninę pagalbą (traliuką), techninė pagalba veikia 24val. per parą. Techninė pagalba galioja visoje Europoje. Už transoprtavimą iš užsienio šalių, nuomotajas atlygina tik iki 500EUR, kas viršaus sąskaitos skirtumą apmoka nuominkas.